نثر ساختمان اسماعیلی خیابان اورژانس مدرسه

نثر: ساختمان اسماعیلی خیابان اورژانس مدرسه سقوط دختربچه پشت بام

گت بلاگز اخبار اجتماعی نگاه به خدمت سربازی باید عوض کردن کند / وزیر دفاع

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم عوض کردن نگرش نسبت به خدمت سربازی اظهار کرد: امروز وقت آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده‌ها که یا سرب

نگاه به خدمت سربازی باید عوض کردن کند / وزیر دفاع

وزیر دفاع: نگاه به خدمت سربازی باید عوض کردن کند

عبارات مهم : اشتغال

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم عوض کردن نگرش نسبت به خدمت سربازی اظهار کرد: امروز وقت آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازی نرویم و یا وقت آن کوتاه شود، عوض کردن کند.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی در همایش مهارت آموزی سربازان که از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد خدمت سربازی را نخستین تعامل جدی جوانان و جامعه بیان کرد و گفت: سربازی نخستین موضوعی است که جوانان در جامعه در عنوان امنیت ایفای نقش می کنند.

نگاه به خدمت سربازی باید عوض کردن کند / وزیر دفاع

وی با تاکید بر اینکه باید آماده سازی جوانان جهت حضور در جامعه مورد توجه قرار بگیرد، اظهار کرد: امروز وقت آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده ها که یا سربازی نرویم و یا وقت آن کوتاه شود، عوض کردن کند.

وزیر دفاع تصریح کرد: باید بعضی بی توجهی ها نسبت به مقوله سربازی از بین برود. به عنوان مثال نباید جهت امتیاز دهی به افراد بگوییم که فرزند شما از سربازی معاف است یا اینکه جهت تنبیه کارکنان وظیفه جهت آنها اضافه خدمت لحاظ کنیم. بلکه باید در عمل و واکنش‌ها مقدس بودن خدمت سربازی را نشان دهیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم عوض کردن نگرش نسبت به خدمت سربازی اظهار کرد: امروز وقت آن رسیده است که این نگاه موجود در خانواده‌ها که یا سرب

حاتمی کلیدی ترین عنوان در مقوله مهارت آموزی سربازان را ایجاد انگیزه عنوان و خاطر نشان کرد: امروز دولت مهم ترین مسئله خود را ایجاد اشتغال قرار داده که در این زمینه مهم ترین محور آن ایجاد مهارت هست. در این زمینه نیروهای مسلح حتما می توانند نقش مهمی ایفا کنند.

وی با بیان اینکه در زمینه ایجاد انگیزه جهت آموزش دهنده و آموزش گیرنده اظهار کرد: متاسفانه زمانی که جوانان وارد خدمت سربازی می شوند تکلیفشان با خود مشخص نیست. آیا که آنها بعد از دوران مدرسه و دانشگاه و سربازی تصمیمی جهت اشتغال نگرفته اند این در حالی است که تصمیم گیری جهت اشتغال باید پیش از تحصیل یا حداقل پیش از دوران خدمت انجام شود.

وی تاکید کرد چنانچه که سربازان پیش از دوران خدمت و تحصیل راجع به اشتغال خود تصمیم گیری کنند انگیزه ارزش در مهارت آموزی در دوران خدمت زیاد کردن خواهد یافت.

نگاه به خدمت سربازی باید عوض کردن کند / وزیر دفاع

حاتمی در آخر با تاکید بر لزوم توجه مسئولان و فرماندهان اجرای طرح مهارت آموزی سربازان خاطر نشان کرد: حتما باید با سازوکار و ابزار خوبی که در نیروی مسلح وجود دارد کاری کنیم که مجریان طرح مهارت آموزی، فرماندهان و کسانی که با سرباز سروکار دارند بدانند که کارشان مورد ارزیابی و تقدیر قرار خواهد گرفت. در این شرایط است که این افراد نیز با انگیزه مسئولیت خود را انجام می دهند.

واژه های کلیدی: اشتغال | انگیزه | جوانان | سربازی | سربازان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz